Jdi na obsah Jdi na menu

Festival Osamělých písničkářů 12. a 13.4. na Kaštanu

17. 3. 2013

plakat-f.jpgLetošní 11. ročník Festivalu Osamělých písničkářů se koná opět tradičně v jarní náladě v pražském klubu Kaštan (Bělohorská 150) a bude opět dvoudenní!

V pátek 12. dubna na Vás čekají  Čokovoko, Zuzana Homolová, Oldřich Janota, Jan Jeřábek, Jiří Konvrzek, Pavel Klusák, Petr Linhart, Jiří Nohel, Terezie Palková, Jiří Smrž, Martina Trchová, Karel Vepřek a Dáša Voňková.

V sobotu 13. dubna vystoupí Bio Mascha, Caine, Jan Burian, Michal Bystrov, Jiří Dědeček, Karel Diepold, Karolina Kamberská, Martin E. Kyšperský,  Filip Pýcha, Adam Rut, Jana Šteflíčková, Petr Váša a Hynek Žirovnický.

Dovolujeme si však upozornit, že výše uvedený výčet je výčtem  v pořadí abecedním, nikoliv skutečném a že mohou nastat i na poslední chvíli mírné dramaturgické změny, tedy a právě proto Vám rozhodně doporučujeme přijít v pátek i v sobotu :-). Na to pamatuje i zvýhodněné vstupné - na jednotlivý den stojí 200 Kč, na oba dny dohromady 300 Kč.

Program začíná vždy v 17:00, končí úderem půlnoci. Vstupenky si můžete rezervovat nagalen.jpg www.kastan.cz. Stáhněte si pozvánku s texty Osamělých písničkářů a fejetony Jana Buriana!

Festival bude provázet výstava obrazů Martiny Trchové.

Děkujeme za podporu nakladatelství Galén.