Jdi na obsah Jdi na menu

Program 13. Festivalu Osamělých písničkářů na pátek 17.4. a sobotu 18.4.

10. 4. 2015

Pro ty z Vás, kteří se budete chtít vydat do pražského Kaštanu (Bělohorská 150, zastávka tramvají 22 a 25 U Kaštanu) jen na jeden festivalový den, přinášíme doplněný rozpis písničkářů, kteří budou vystupovat. Nikoliv však už podrobně v přesných časech, ty budou překvapením pro Vás a možná i pro nás :-). Pořadí je tedy opět čistě abecední!
 

Pátek 17. dubna: 
Bonus, Caine-Mi, Zuzana Homolová, Jan Jeřábek, Kittchen, Martin E. Kyšperský, Marka Míková, Nikola Muchová, Přemysl Rut, Jiří Smrž, Petr Váša, Karel Vepřek   

Sobota 18. dubna: 
Jan Burian, Jiří Dědeček, Karel Diepold, Dan Fikejz, Jiří Konvrzek, Petr Linhart, Tamara Nathová, Terezie Palková, Filip Pýcha, Adam Rut, Jana Šteflíčková,  Martina Trchová, Dáša Voňková. 

A ještě zbývá zopakovat - festivalové koncerty budou začínat vždy v 16:30, poslední účinkující se na scéně objeví půl hodiny před půlnocí. Každému písničkáři bude patřit půlhodina na pódiu. Rezervovat vstupenky si můžete již dnes na stránkách Kaštanu - http://kastan.unijazz.cz/program/rezervace/?ID=246. Cena vstupenky na jeden večer je 200 Kč, na oba večery pak 300 Kč. Těšíme se na Vás! 

op-plakat.jpg