Jdi na obsah Jdi na menu

Koncerty a aktuality

Naše nejbližší koncerty:

23.6. Praha, 
Kaštan
Letní setkání 20:00

 

 

 

Příspěvky

Písničkový archiv Michala Bystrova k poslechu, možná i k tanci :-)

25. 1. 2013

soundcloud.jpgPísničkový archiv Michala Bystrova je nově zpřístupněn na webu SoundCloud.com. Jedná se o cca 80 nahrávek z let 2002 až 2012, ať už sólových, nebo nahraných s dalšími muzikanty. Stačí kliknout na oranžovou ikonku! Další informace o jednotlivých skladbách a nahrávkách pak najdete na webu www.michalbystrov.cz.
 

 

Je to naprosto nejisté, přijďte! (Praha, Kaštan, 23.1., 20:00)

22. 1. 2013

Před blížícím se lednovým večírkem Osamělých písničkářů v Praze na Kaštanu se nám přímo z terénu hlásí náš reportér Jan Burian:

volim-karla.jpg

"Přátelé, je to naprosto nejisté, ale volal mi Zdeněk Krejčí z Kaštanu, že tam možná na zítřejší koncert (někdy k závěru) přijde Karel. Je nám trochu trapně z toho, že by tam snad mohlo být málo lidí, tak Vás, kteří máte čas, opatrně zveme. Ale když nepřijde, což se může stát, zase bychom nechtěli, aby to vypadalo jako pitomá reklama na náš večírek. Tak si vyberte. Mají tam hrát: Martina Trchová, Jiří Konvrzek, Filip Pýcha, Terezie Palková a možná já. Koncert to bude pěkný... "

Kaštan, 23.1., 20.00 hod,  Večírek Osamělých písničkářů

 

Fotogalerie z Vánočního večírku (Kaštan, 19.12.2012)

23. 12. 2012

Ve středu 19. prosince, tedy krátce před navrhovaným koncem světa, se v pražském Kaštanu sešli Osamělí písničkáři na svém obvyklém předvánočním apokalyptickém večírku. Účast byla hojná jak na straně účinkujících (Jan Burian, Petr Váša, Jiří Smrž, Martina Trchová, Michal Bystrov, Jiří Dědeček, Karel Vepřek, Petr Linhart, Jan Jeřábek, Krystyna Skalická, Marek Vojtěch a náhlý host pan Hynek), tak na straně početného diváctva (zcela plný sál).

Vydařenou fotoreportáž z večera připravil dnes již téměř dvorní fotograf Osamělců Martin Myslivec. Děkujeme, Martine!

Fotografie si můžete prohlédnout například zde.

 

Osamělí písničkáři dětem

7. 11. 2012

Nejen Vám, dospělým a vážným, váženým posluchačům hrají a zpívají Osamělí písničkáři. Mnozí  píší také písničky pro děti, ba někteří se dokonce nebojí před dětmi vystoupit! Po Terezii Palkové, Marce Míkové a Karolině Kamberské je zde (tušíme) první odvážný muž - Filip Pýcha!

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10315095089-studio-kamarad/21254311037/video/227676

 

Fotografie ze zářijového koncertu

25. 9. 2012

Ve středu 19.9. se konal v pražském Kaštanu první koncert podzimní sezóny Osamělých písničkářů. Vystoupili Karel Diepold, Martina Trchová, Jiří Smrž a původně plánovanou, leč zdravotně indisponovanou Dášu Voňkovou nahradil kolemjdoucí Petr Linhart.
Děkujeme Martinovi Myslivcovi za fotoreportáž!
http://www.osamelipisnickari.cz/fotoalbum/fotografie-z-koncertu/19.9.12--kastan/

 

V září opět na Kaštanu!

15. 8. 2012

S podzimem se opět vrací sezóna Osamělých písničkářů!
První tradiční  a velmi zajímavě obsazený večer na Vás čeká už ve středu 19. září spolu s Dášou Voňkovou, Martinou Trchovou, Jiřím Smržem a Karlem Diepoldem. 
Jako vždy v pražském klubu Kaštan na Bělohorské ulici číslo 150, hned vedle tramvajové zastávky "U Kaštanu" linek 22 a 25.
V září se ale na Kaštanu můžete setkat i s dalšími členy volného sdružení, a to dokonce v jejich celovečerním koncertu. Ve čtvrtek 20. září zde bude hrát Karel Vepřek se svojí kapelou Chudák paní Popelková, v pátek 21. září pak Petr Linhart se svojí kapelou 29 Saiten. Je to skoro takový malý festival :-) .

 

Fotografie Martina Myslivce z Festivalu Osamělých písničkářů

27. 4. 2012

Ve fotoalbu přibyly zdařilé fotografie z oka a přístroje Martina Myslivce. Můžete si je prohlédnout i na přímém odkazu
http://www.osamelipisnickari.cz/fotoalbum/fotografie-z-koncertu/20.-a-21.4.12--festival-osamelych-pisnickaru-podle-martina-myslivce/.

 

Jubilejní 10. festival Osamělých písničkářů je tady!

11. 3. 2012

Slavíme jubileum! Každoroční festival Osamělých písničkářů se koná letos už podesáté a tak ho čekejte v mimořádně jaré náladě!  Konat se bude hned ve dvou dnech - v pátek 20. a v sobotu 21. dubna. Jak v pátek, tak v sobotu začnou recitály vždy v půl páté odpoledne a budou trvat až do půlnoci. Zpívat a hrát budou: Dáša Andrtová - Voňková, Jan Burian, Michal Bystrov, Caine, Jiří Dědeček, Karel Diepold, Lenka Dusilová, Zuzana Homolová, Oldřich Janota, Jan Jeřábek, Žofie Kabelková, Jiří Konvrzek, Martin E. Kyšperský, Petr Linhart,  Marka Míková,  David Nesnídal, Petr Nikl, Terezie Palková,  Filip Pýcha, Krystyna Skalická,  Jiří Smrž, Jana Šteflíčková, Martina Trchová, Petr Váša, Karel Vepřek a Marek Vojtěch. 

Jako pozvánku přikládáme kompletní záznam z vánočního večírku se zvláštním poděkováním panu Václavu Peterkovi, který záznam pořídil - www.pete.cz

 

Mýlíš se, řekla Láska - Jan Jeřábek pokřtí 8.3. nové album

19. 1. 2012

jer1.jpgV nakladatelství Galén vyšlo před několika dny album Jana Jeřábka Mýlíš se, řekla Láska. Album představuje reprezentativní průřez Jeřábkovou písňovou tvorbou, Jana Jeřábka na albu doprovázejí František Janče, Jan Burian a také Antonín Bernard a Vít Kahle z Majerovek.
Křest alba proběhne v pražském Kaštanu na Mezinárodní den žen - tedy ve čtvrtek 8.3.2012. Koncert začíná ve 20:00, slovem bude provázet Jan Burian, hosty večera budou Martina Trchová, Petr Nikl a možná i Ondřej Ježek.

 

Nové stránky a hitparáda KNK Sedlčany

18. 1. 2012

knkparada.jpgKlub nezávislé kultury, který mimo jiné organizuje koncerty Osamělých písničkářů v Sedlčanech, má nové internetové stránky s novou adresou - http://knksedlcany.wordpress.com/.

Krom řady informací zde najdete také hitparádu KNKPARÁDA s uzávěrkou vždy šestnáctého dne v měsíci. Adresa hitparády je http://knksedlcany.wordpress.com/hitparada/.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »